hosted by Aukcje.FM

piątek, 27 listopada 2015

"ALLELUJA i do PRZODU!" - Maryjo kocham Cię i oddaję się Tobie:)

Drukuj PDF

W najbliższą niedzielę będę gościł w Lęborku u OO. Franciszkanów w Sanktuarium św. Jakuba o.m. RÓŻANIEC JEST ZASADNICZYM EGZORCYZMEM! Ustanowił tak przyszły święty JAN PAWEŁ II - oddajmy cześć Maryi Matce naszej swoje serca i życie:) 

Ks. Marek w dniu 10.10.2010 będzie w Baboszewie k/ Warszawy głosił kazania i rozprowadzał płyty i książki: "Sakramenty w pigułuce" i "Dla prawie świętych". Pozdrawiamy Was: Maksymilian i Ks. Marek:)

 

O Maryi wciąż piszą artyści duchowi i rysują Ją w ikonach malarze:)

Z dnia na dzień nasz portal budzi coraz większe zinteresowanie. Dlatego siłą rzeczy musimy temu zadaniu sprostać. Jak już zauważliście od niedawna pojawił się na dole pasek, dający mozliwość połączenia się ze znanymi portalami społecznościowymi. Możecie nie tylko zostać fanem GRZECHY.COM, ale również korzystać z nowego chatu, który tym razem jest otwarty 24h.

Ks Marek będzie starał się być obecny w  pt - sob. od 21 00 - 24 00.

Aby móc korzystać z nowego czatu wystarczy połączyć swoje konto np. z facebooka, lub po prostu podać dowolny nick. Nowy chat jest o tyle dobry, że daje nam dużo szersze możliwości kontaktowania się ze sobą i wymiany doświadczeń.

Jednak to nie wszystko! Nowy czat daje nam również możliwość tworzenia konferencji audio i video :)

Komentarze  

 
0 #3 2010-11-23 17:22
To kto całą tą sprawę z Najświętszą Maryją Panną Zawsze Dziewicą wymyślił ?
 
 
-1 #2 2010-11-23 14:44
Nie można. Biblia nie wspomina o różańcu, co więcej, polecam lekturę ewangelii według Mateusza, rozdział szósty, pierwsze powiedzmy piętnaście wersetów. Jezus udzielił uczniom rady, by nie modlili się powtarzając te same frazy, co więcej, jego modlitwa 'Ojcze Nasz' w tej części Biblii jest inna niż w ew. wg. Łukasza, a więc jest to jedynie sugestia co do sposobu modlitwy.
 
 
0 #1 2010-11-23 14:30
Gdzie w biblii można znaleźc informacje o różańcu i wniebowzięciu Marji?
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

ProfilGrzesznicy

Chcesz dodawać komentarze, bez przepisywania CAPCHy?
- Zarejestruj się i dołącz do grzeszników :-)

"Trzeba czasem odważyć się pójść także w tym kierunku, w którym dotąd jeszcze nikt nie poszedł..."
- Jan Paweł II